За нас - Шандонг Gangting Dianche Co.Ltd
 • +8618668915904
 • magic-car-@hotmail.com
 • Магијата храна автомобил, кој е на високо-технолошкиот потфат специјализирана за дизајн, развој, производство и продажба на комерцијални возила.

  На компанијата во поглед на R & D и иновации како јадро на конкурентноста, и има воспоставено одлична R & D и дизајнерски тим, фокусирајќи се на интелигенција, автоматизација, специјализација и префинетост.

  Ние инсистираме на независна иновации. Компанијата има добиено повеќе од 100 патенти на национално ниво технологија, обезбедување на персонализирана мобилни продавница решенија за потребите на клиентите, и да им помогне на клиентите се изгради нов бизнис филозофија.

  Компанијата е професионална производител на персоналните мобилни продавници. На производи опфаќа десетици видови, како што се за брза храна камиони, различни сладолед коли, разни видови на печење коли, комерцијални теренски возила, студио автомобили и убавина ноктите автомобили.

  На бизнис покрива грицки, пијалоци улица, теренски, електрични апарати, мебел дома, текстилната индустрија, убавина шминка индустрија, домување индустрија, туризам и други индустрии. Нашите производи се извезуваат во САД, Јужна Кореја, Европската унија, Блискиот Исток и од други азиски и европски земји и региони.

  WhatsApp Online Chat !