• +8618668915904
 • magic-car-@hotmail.com
 • Кафе Продажба на автомобили

  Краток опис:

  Battery  Voltage   Motor(kw)   Outside Size(mm) 4100x2000x2450mm Allowed maximum load 600kg Usage area 6.9m2 Business Widow both sides Driven Distance   Stainless steel+Counertop Optional Multifunctional Gas Stove Optional Single Burner(gas) Optional   Sink(electric fauce+double bucket) Optional Ice cream machine Optional barbecue grill  Optional Drink machines Optional   High quality car audio(double spea...


 • ФОБ Цена: US $ 9000-12500 / парче
 • Мин.нарачката Количина: 1Piece / Парчиња
 • Набавка Способност: 1000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Кингдао
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  поврзани Видео

  Повратни информации (2)

  As for competitive selling prices, we believe that you will be searching far and wide for anything that can beat us. We will state with absolute certainty that for such excellent at such charges we are the lowest around for Преселба Трпезарија камион , кутија приколка , Храна за концесија на приколката , We always concertrating on developing new creative product to meet request from our clients all over the world. Join us and let's make driving safer and funnier together!
  Кафе Продажба на автомобили Детална:

  напон на батеријата

   

  Мотор (kW)

   

  Надвор големина (мм)

  4100x2000x2450mm

  Дозволено максимално оптоварување

  600kg

  употреба област

  6,9 2

  бизнис вдовица

  двете страни

  управувано Одалеченост

   

  Нерѓосувачки челик + Counertop

  Изборен

  Мултифункционален шпорет на гас

  Изборен

  Еден режач (гас)

  Изборен

   

  Потоне (електрични fauce + двојно кофа)

  Изборен

  Сладолед машина

  Изборен

  скара скара 

  Изборен

  Пијте машини

  Изборен

   

  Висок квалитет на автомобил аудио (двоен звучник)

   

  стандард

  Изборен 

       Задна, lightbox, LED Газа

   


  800_011800_021800_031800_041800_051800_061

  други модели

  1, продажбата на храна возила.

  Може да се стави во туристички атракции, забавни центри, суета улиците, ноќ пазари, трговски центри, училишта, фабрики, пешачка улица, станбени области.

  2. Комерцијална изложба возила.

  Се применува за да се прикаже производи, кабинети, изразуваат испорака, лозови, недвижен имот и други стопански изложби.

  3, овошје и зеленчук на продажбата на автомобили.

  9m2 големо тело и простор за складирање, сите видови на овошје и зеленчук повремено товари; отворени виткање штанд, "0" растојание продажба. 5 слоеви на мобилни полица полици со шини кои може да се одвиваат со едно притискање.

  4, фото студио автомобил.

  Се применуваат за свадба фото студио, удобен услуги за коса, нокти, образование и други комерцијални проекти.

  5, Р.В..

  Се применува за патување, кампување, сценско, хотел и други проекти одмор.

  6 кошничка

  Тоа е мала, две тркала или на сите четири тркала трактор без моќ и може да биде нарачана и мулти-цел.

  7.Trailer

  На тркала возило за кои живеат или патуваат во, особено за празници, која содржи кревети и опрема за готвење и може да се повлече од автомобил.

  нашите услуги

  Секој клиенти се грижи за по услуга-продажбата, така што се:
   1. Машина добива една година гарантен рок.

    2. Фабрика директна набавка: сигурен квалитет и брза испорака.
   3. Во текот на време, Ако машината се во неволја ние ќе помогнеме да се справи со проблемите.

   4. Кориснички услуги

     Ние можеме да се прилагодите на мобилен вагон-ресторан во зависност од вашите барања, како што материјал, големина, боја, бои, лого, итн

   5. 100% плаќање заштита
     Ако плаќаат преку Али трговија за осигурување, преку кредитна картичка или T / T, ќе плаќаат на Alibaba, а потоа ние производство и испорака, Али ќе плати за нас само кога ќе се потврди на вашата електронска договор што ќе имаат стоката, или Али ќе испрати пари назад кон вас.

      Тоа е нашата ветување. И ние сме во потрага по добра дистрибутер во вашата земја, па проблемите погоре дека ќе бидат решени повеќе навремено .И ние се надеваме дека по тестирани на машина тука може да се земе добра деловна соработка.
  5

  Поврзани Водич производот:
  Градење на храна камион да биде профитабилна во Минимална Цена
  Социјалните медиуми е толку важно да Храна камион успех?

  We often persist with the theory "Quality To start with, Prestige Supreme". We are fully committed to delivering our clientele with competitively priced good quality items, prompt delivery and experienced support for Coffe Sale Car, The product will supply to all over the world, such as: Namibia , San Diego , Singapore , We believe that good business relationships will lead to mutual benefits and improvement for both parties. We have established long-term and successful cooperative relationships with many customers through their confidence in our customized services and integrity in doing business. We also enjoy a high reputation through our good performance. Better performance will be expected as our principle of integrity. Devotion and Steadiness will remain as ever.
 • High Quality, High Efficiency, Creative and Integrity, worth having long-term cooperation! Looking forward to the future cooperation!
  5 ѕвездиBy Queena from Los Angeles - 2016.09.16 13:44
  This supplier offers high quality but low price products, it is really a nice manufacturer and business partner.
  5 ѕвездиBy Odelette from UAE - 2015.02.08 16:45
  Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас
  WhatsApp Online Chat !