• +8618668915904
 • magic-car-@hotmail.com
 • Вкусна храна кошничката

  Краток опис:

  Battery  Voltage 72v(6pis battry) Motor(kw) 4.5kw Outside Size(mm) 4100x1800x2370mm Allowed maximum load 1290kg Usage area 8 m2 Business Widow both sides Driven Distance 100km Stainless steel+Counertop Optional Multifunctional Gas Stove Optional Single Burner(gas) Optional   Sink(electric fauce+double bucket) Optional Ice cream machine Optional barbecue grill  Optional Drink machines Optional   High qualit...


 • ФОБ Цена: US $ 9000-12500 / парче
 • Мин.нарачката Количина: 1Piece / Парчиња
 • Набавка Способност: 1000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Кингдао
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  поврзани Видео

  Повратни информации (2)

  With our loaded encounter and considerate services, we have now been recognized as a trustworthy supplier for lots of worldwide consumers for мобилен овошје Вендинг кошничка , Улица храна количка за продажба во Дубаи , Електрични кошничката За продажба , We are highly aware of quality, and have the certification ISO/TS16949:2009. We are dedicated to supply you high quality products with reasonable price.
  Вкусна храна кошничката Детална:

  напон на батеријата

  72v (6pis battry)

  Мотор (kW)

  4.5kw

  Надвор големина (мм)

  4100x1800x2370mm

  Дозволено максимално оптоварување

  1290kg

  употреба област

  8 m 2

  бизнис вдовица

  двете страни

  управувано Одалеченост

  100 километри

  Нерѓосувачки челик + Counertop

  Изборен

  Мултифункционален шпорет на гас

  Изборен

  Еден режач (гас)

  Изборен

   

  Потоне (електрични fauce + двојно кофа)

  Изборен

  Сладолед машина

  Изборен

  скара скара 

  Изборен

  Пијте машини

  Изборен

   

  Висок квалитет на автомобил аудио (двоен звучник)

   

  стандард

  Изборен 

       Задна, lightbox, LED Газа

   


  800_011800_021800_031800_041800_051800_061800_071

  други модели 

  1, продажбата на храна возила.

  Може да се стави во туристички атракции, забавни центри, суета улиците, ноќ пазари, трговски центри, училишта, фабрики, пешачка улица, станбени области.

  2. Комерцијална изложба возила.

  Се применува за да се прикаже производи, кабинети, изразуваат испорака, лозови, недвижен имот и други стопански изложби.

  3, овошје и зеленчук на продажбата на автомобили.

  9m2 големо тело и простор за складирање, сите видови на овошје и зеленчук повремено товари; отворени виткање штанд, "0" растојание продажба. 5 слоеви на мобилни полица полици со шини кои може да се одвиваат со едно притискање.

  4, фото студио автомобил.

  Се применуваат за свадба фото студио, удобен услуги за коса, нокти, образование и други комерцијални проекти.

  5, Р.В..

  Се применува за патување, кампување, сценско, хотел и други проекти одмор.

  6 кошничка

  Тоа е мала, две тркала или на сите четири тркала трактор без моќ и може да биде нарачана и мулти-цел.

  7.Trailer

  На тркала возило за кои живеат или патуваат во, особено за празници, која содржи кревети и опрема за готвење и може да се повлече од автомобил.

  нашите услуги

  Секој клиенти се грижи за по услуга-продажбата, така што се:
   1. Машина добива една година гарантен рок.

    2. Фабрика директна набавка: сигурен квалитет и брза испорака.
   3. Во текот на време, Ако машината се во неволја ние ќе помогнеме да се справи со проблемите.

   4. Кориснички услуги

     Ние можеме да се прилагодите на мобилен вагон-ресторан во зависност од вашите барања, како што материјал, големина, боја, бои, лого, итн

   5. 100% плаќање заштита
     Ако плаќаат преку Али трговија за осигурување, преку кредитна картичка или T / T, ќе плаќаат на Alibaba, а потоа ние производство и испорака, Али ќе плати за нас само кога ќе се потврди на вашата електронска договор што ќе имаат стоката, или Али ќе испрати пари назад кон вас.

      Тоа е нашата ветување. И ние сме во потрага по добра дистрибутер во вашата земја, па проблемите погоре дека ќе бидат решени повеќе навремено .И ние се надеваме дека по тестирани на машина тука може да се земе добра деловна соработка.
  qq

  Поврзани Водич производот:
  Социјалните медиуми е толку важно да Храна камион успех?
  Храна камион: Од каприз да Тела

  We've been proud with the significant shopper fulfillment and wide acceptance due to our persistent pursuit of top of the range both of those on solution and repair for Delicious Food Cart, The product will supply to all over the world, such as: belarus , Madrid , Rome , We firmly think that we have the full capability to present you contented merchandise. Wish to collect concerns within you and build a new long-term synergy romantic relationship. We all significantly promise:Csame excellent, better selling price; exact selling price, better quality.
 • Products and services are very good, our leader is very satisfied with this procurement, it is better than we expected,
  5 ѕвездиBy Lindsay from Botswana - 2016.05.02 11:33
  Product quality is good, quality assurance system is complete, every link can inquire and solve the problem timely!
  5 ѕвездиBy Constance from Juventus - 2015.07.27 12:26
  Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас
  WhatsApp Online Chat !