Најчесто поставувани прашања - Шандонг Gangting Dianche Co.Ltd
 • +8618668915904
 • magic-car-@hotmail.com
  • Е прифатен примерок цел?

   Да, примерок цел е прифатен. Можете да поставите патека цел прво да се оцени вештина квалитетот на производот и изработка.

  • Е прифатен кориснички налог?

   Да, кориснички налог е accepted.we се ODM и OEM company.We може да се направи машина accroding на вашите барања.

  • Како за испорака?

   по 50% -80% депозит (ако на машината е индивидуално, ќе треба да плати 80% депозит, ако износот е малку, ќе треба да се плати целосно плаќање), ќе го подготви производи.

  • Колку време на периодот на важење на понудата?

   рок на важност на понудата е 30 дена.

  • Колку време на гарантниот период?

   Гарантниот рок е една или две години.

  • Можеме ли да ја посетите вашата фабрика?

   Да, се разбира, ние сме толку среќни ако ја посетите нашата фабрика.

  • По-продажба на услуги

   Според опремата што сте го купиле, ќе разговараат за повеќе информации или технологија за машина со вас, исто така, ќе испрати слики или видеа за тоа како да се користи и да ја инсталираш.

  • Како да се направи нашиот бизнис долгорочен и добри односи?

   1. Ние се задржи добар квалитет и конкурентна цена, за да се обезбеди на нашите клиенти да имаат корист; 2. Ние ги почитуваме секој клиент, како наш пријател и ние искрено се направи бизнис и да се дружат со нив, без разлика од каде доаѓаат.

  WhatsApp Online Chat !