• +8618668915904
 • magic-car-@hotmail.com
 • Сладолед

  Краток опис:

  Battery  Voltage 72v(6pis battry) Motor(kw) 4.5kw Outside Size(mm) 4100x1800x2370mm Allowed maximum load 1290kg Usage area 8 m2 Business Widow both sides Driven Distance 100km Stainless steel+Counertop Optional Multifunctional Gas Stove Optional Single Burner(gas) Optional   Sink(electric fauce+double bucket) Optional Ice cream machine Optional barbecue grill  Optional Drink machines Optional   High qualit...


 • ФОБ Цена: US $ 9000-12500 / парче
 • Мин.нарачката Количина: 1Piece / Парчиња
 • Набавка Способност: 1000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Кингдао
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  поврзани Видео

  Повратни информации (2)

  To regularly increase the management program by virtue from the rule of "sincerely, good religion and high quality are the base of enterprise development", we greatly absorb the essence of linked products internationally, and constantly produce new goods to satisfy the calls for of shoppers for Tricyclye храна лансери , Виршла Вендинг кошничка , Мобилни Вендинг кошничка , Your inquiry might be extremely welcomed plus a win-win prosperous development are what we've been expecting.
  Сладолед Детална:

  напон на батеријата

  72v (6pis battry)

  Мотор (kW)

  4.5kw

  Надвор големина (мм)

  4100x1800x2370mm

  Дозволено максимално оптоварување

  1290kg

  употреба област

  8 m 2

  бизнис вдовица

  двете страни

  управувано Одалеченост

  100 километри

  Нерѓосувачки челик + Counertop

  Изборен

  Мултифункционален шпорет на гас

  Изборен

  Еден режач (гас)

  Изборен

   

  Потоне (електрични fauce + двојно кофа)

  Изборен

  Сладолед машина

  Изборен

  скара скара 

  Изборен

  Пијте машини

  Изборен

   

  Висок квалитет на автомобил аудио (двоен звучник)

   

  стандард

  Изборен 

       Задна, lightbox, LED Газа

   

  800_011800_021800_031800_041800_051800_061800_07

  други модели    

  1, продажбата на храна возила.

  Може да се стави во туристички атракции, забавни центри, суета улиците, ноќ пазари, трговски центри, училишта, фабрики, пешачка улица, станбени области.

  2. Комерцијална изложба возила.

  Се применува за да се прикаже производи, кабинети, изразуваат испорака, лозови, недвижен имот и други стопански изложби.

  3, овошје и зеленчук на продажбата на автомобили.

  9m2 големо тело и простор за складирање, сите видови на овошје и зеленчук повремено товари; отворени виткање штанд, "0" растојание продажба. 5 слоеви на мобилни полица полици со шини кои може да се одвиваат со едно притискање.

  4, фото студио автомобил.

  Се применуваат за свадба фото студио, удобен услуги за коса, нокти, образование и други комерцијални проекти.

  5, Р.В..

  Се применува за патување, кампување, сценско, хотел и други проекти одмор.

  6 кошничка

  Тоа е мала, две тркала или на сите четири тркала трактор без моќ и може да биде нарачана и мулти-цел.

  7.Trailer

  На тркала возило за кои живеат или патуваат во, особено за празници, која содржи кревети и опрема за готвење и може да се повлече од автомобил.

  нашите услуги

  Секој клиенти се грижи за по услуга-продажбата, така што се:
   1. Машина добива една година гарантен рок.

    2. Фабрика директна набавка: сигурен квалитет и брза испорака.
   3. Во текот на време, Ако машината се во неволја ние ќе помогнеме да се справи со проблемите.

   4. Кориснички услуги

     Ние можеме да се прилагодите на мобилен вагон-ресторан во зависност од вашите барања, како што материјал, големина, боја, бои, лого, итн

   5. 100% плаќање заштита
     Ако плаќаат преку Али трговија за осигурување, преку кредитна картичка или T / T, ќе плаќаат на Alibaba, а потоа ние производство и испорака, Али ќе плати за нас само кога ќе се потврди на вашата електронска договор што ќе имаат стоката, или Али ќе испрати пари назад кон вас.

      Тоа е нашата ветување. И ние сме во потрага по добра дистрибутер во вашата земја, па проблемите погоре дека ќе бидат решени повеќе навремено .И ние се надеваме дека по тестирани на машина тука може да се земе добра деловна соработка.
  5

  Поврзани Водич производот:
  Храна камион: Од каприз да Тела
  Социјалните медиуми е толку важно да Храна камион успех?

  We always think and practice corresponding to the change of circumstance, and grow up. We purpose at the achievement of a richer mind and body as well as the living for Ice Cream, The product will supply to all over the world, such as: Israel , Turkey , Jersey , Qualified R&D engineer might be there for your consultation service and we will try our best to meet your requirements. So you should feel free to contact us for inquiries. You'll be able to send us emails or call us for small business. Also you are able to come to our business by yourself to get further knowing of us. And we are going to surely present you with the best quotation and after-sale service. We're ready to build stable and friendly relations with our merchants. To achieve mutual success, we'll make our best efforts to build a solid co-operation and transparent communication work with our companions. Above all, we're here to welcome your inquiries for any of our merchandise and service.
 • Managers are visionary, they have the idea of "mutual benefits, continuous improvement and innovation", we have a pleasant conversation and Cooperation.
  5 ѕвездиBy Mary from Sierra Leone - 2015.11.04 10:32
  A good manufacturers, we have cooperated twice, good quality and good service attitude.
  5 ѕвездиBy Rose from United Kingdom - 2015.06.19 10:42
  Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас
  WhatsApp Online Chat !