• +8618668915904
 • magic-car-@hotmail.com
 • Rirates на автомобилот

  Краток опис:

  Battery  Voltage 72v(6pis battry) Motor(kw) 4.5kw Outside Size(mm) 5000x2000x2370mm Allowed maximum load 1490kg Usage area 9.5m2 Business Widow both sides Driven Distance 100km Stainless steel+Counertop Optional Multifunctional Gas Stove Optional Single Burner(gas) Optional Sink(electric fauce+double bucket) Optional Ice cream machine Optional barbecue grill  Optional Drink machines Optional  High quality ...


 • ФОБ Цена: US $ 9000-12500 / парче
 • Мин.нарачката Количина: 1Piece / Парчиња
 • Набавка Способност: 1000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Кингдао
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  поврзани Видео

  Повратни информации (2)

  In an effort to provide you advantage and enlarge our business enterprise, we even have inspectors in QC Staff and assure you our greatest provider and item for Трговија Храна приколка , Храна киоск Бар кошничка , Дрво Кенди кошничка , We have been also the appointed OEM manufacturing unit for several worlds' famous merchandise brands. Welcome to contact us for more negotiation and cooperation.
  Rirates на деталност на автомобили:

  напон на батеријата

  72v (6pis battry)

  Мотор (kW)

  4.5kw

  Надвор големина (мм)

  5000x2000x2370mm

  Дозволено максимално оптоварување

  1490kg

  употреба област

  9.5m 2

  бизнис вдовица

  двете страни

  управувано Одалеченост

  100 километри

  Нерѓосувачки челик + Counertop

  Изборен

  Мултифункционален шпорет на гас

  Изборен

  Еден режач (гас)

  Изборен

  Потоне (електрични fauce + двојно кофа)

  Изборен

  Сладолед машина

  Изборен

  скара скара 

  Изборен

  Пијте машини

  Изборен

   Висок квалитет на автомобил аудио (двоен звучник)

  стандард

  Изборен 

       Задна, lightbox, LED Газа 

  内 页 800_011内 页 800_021内 页 800_031内 页 800_041内 页 800_051

  други модели

  1, продажбата на храна возила.

  Може да се стави во туристички атракции, забавни центри, суета улиците, ноќ пазари, трговски центри, училишта, фабрики, пешачка улица, станбени области.

  2. Комерцијална изложба возила.

  Се применува за да се прикаже производи, кабинети, изразуваат испорака, лозови, недвижен имот и други стопански изложби.

  3, овошје и зеленчук на продажбата на автомобили.

  9m2 големо тело и простор за складирање, сите видови на овошје и зеленчук повремено товари; отворени виткање штанд, "0" растојание продажба. 5 слоеви на мобилни полица полици со шини кои може да се одвиваат со едно притискање.

  4, фото студио автомобил.

  Се применуваат за свадба фото студио, удобен услуги за коса, нокти, образование и други комерцијални проекти.

  5, Р.В..

  Се применува за патување, кампување, сценско, хотел и други проекти одмор.

  6 кошничка

  Тоа е мала, две тркала или на сите четири тркала трактор без моќ и може да биде нарачана и мулти-цел.

  7.Trailer

  На тркала возило за кои живеат или патуваат во, особено за празници, која содржи кревети и опрема за готвење и може да се повлече од автомобил.

  нашите услуги

  Секој клиенти се грижи за по услуга-продажбата, така што се:
   1. Машина добива една година гарантен рок.

    2. Фабрика директна набавка: сигурен квалитет и брза испорака.
   3. Во текот на време, Ако машината се во неволја ние ќе помогнеме да се справи со проблемите.

   4. Кориснички услуги

     Ние можеме да се прилагодите на мобилен вагон-ресторан во зависност од вашите барања, како што материјал, големина, боја, бои, лого, итн

   5. 100% плаќање заштита
     Ако плаќаат преку Али трговија за осигурување, преку кредитна картичка или T / T, ќе плаќаат на Alibaba, а потоа ние производство и испорака, Али ќе плати за нас само кога ќе се потврди на вашата електронска договор што ќе имаат стоката, или Али ќе испрати пари назад кон вас.

      Тоа е нашата ветување. И ние сме во потрага по добра дистрибутер во вашата земја, па проблемите погоре дека ќе бидат решени повеќе навремено .И ние се надеваме дека по тестирани на машина тука може да се земе добра деловна соработка.

  qq

  Поврзани Водич производот:
  Градење на храна камион да биде профитабилна во Минимална Цена
  Социјалните медиуми е толку важно да Храна камион успех?

  Our firm aims to operating faithfully, serving to all of our shoppers , and working in new technology and new machine consistently for Rirates Of The Car, The product will supply to all over the world, such as: Mecca , Bogota , Namibia , Actually need to any of those objects be of interest to you, make sure you allow us to know. We'll be delighted to present you a quotation on receipt of one's comprehensive specs. We've our individual specialist R&D enginners to meet any of the requriements, We look forward to receiving your enquires soon and hope to have the chance to work together with you inside the future. Welcome to take a look at our organization.
 • High production efficiency and good product quality, fast delivery and completed after-sale protection, a right choice, a best choice.
  5 ѕвездиBy Karl from Belgium - 2015.12.28 15:18
  Products and services are very good, our leader is very satisfied with this procurement, it is better than we expected,
  5 ѕвездиBy Octavia from Brunei - 2015.06.03 10:17
  Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас
  WhatsApp Online Chat !