• +8618668915904
 • magic-car-@hotmail.com
 • customization personalizuar

  Mund të personalizohet sipas industrisë dhe duhet të jenë të angazhuar
  Mëso më shumë
  • FOOD TRUCK

  • AIRSTREAM

  • FOOD BUS

  • McDonald

  • Citroen food truck

  • RV

  • KFC makinë ushqim

  • Bordeaux

  Rreth nesh

  makinë magjike ushqim, e cila është një sipërmarrje të teknologjisë e specializuar në projektimin, zhvillimin, prodhimin dhe shitjet e automjeteve komerciale.

  Kompania i përket R & D dhe risi si konkurrencën e saj bazë, dhe ka krijuar një të shkëlqyer R & D dhe projektimit ekip, duke u fokusuar në inteligjencës, automatizimi, specializimit, dhe përsosje.

  Ne të këmbëngulë për risi të pavarur. Kompania ka marrë më shumë se 100-nivelit kombëtar patentave të teknologjisë, duke siguruar personalizuar zgjidhje celular dyqan për nevojat e konsumatorëve, dhe duke ndihmuar klientët të ndërtuar një filozofi të re të biznesit ...

  Mëso më shumë
  WhatsApp Online Chat !