Rreth Nesh - Shandong Gangting Dianche Co.Ltd
 • +8618668915904
 • magic-car-@hotmail.com
 • makinë magjike ushqim, e cila është një sipërmarrje të teknologjisë e specializuar në projektimin, zhvillimin, prodhimin dhe shitjet e automjeteve komerciale.

  Kompania i përket R & D dhe risi si konkurrencën e saj bazë, dhe ka krijuar një të shkëlqyer R & D dhe projektimit ekip, duke u fokusuar në inteligjencës, automatizimi, specializimit, dhe përsosje.

  Ne të këmbëngulë për risi të pavarur. Kompania ka marrë më shumë se 100-nivelit kombëtar patentave të teknologjisë, duke siguruar personalizuar zgjidhje celular dyqan për nevojat e konsumatorëve, dhe duke ndihmuar klientët të ndërtuar një filozofi të re të biznesit.

  Kompania është një prodhues i dyqaneve celular personalizuar. Produktet e mbuluar dhjetra e llojeve të tilla si kamionët fast-ushqimore, akull karroca të ndryshme krem, lloje të ndryshme të karrocat pjekje, automjetet terren komerciale, makina studio, dhe makina gozhdë bukuri.

  Biznesi mbulon snacks, pije rrugë, në terren, aparatet elektrike, shtëpi mobilimin, industrinë e veshjeve, industrisë kozmetikë bukuri, industrinë e strehimit, turizmit dhe industritë e tjera. Prodhimet tona janë të eksportohen në Shtetet e Bashkuara, Koreja e Jugut, Bashkimi Evropian, Lindja e Mesme dhe vendet dhe rajonet e tjera aziatike dhe evropiane.

  WhatsApp Online Chat !