• +8618668915904
 • magic-car-@hotmail.com
 • Coffe Shitje Car

  Përshkrim i shkurtër:

  Battery  Voltage   Motor(kw)   Outside Size(mm) 4100x2000x2450mm Allowed maximum load 600kg Usage area 6.9m2 Business Widow both sides Driven Distance   Stainless steel+Counertop Optional Multifunctional Gas Stove Optional Single Burner(gas) Optional   Sink(electric fauce+double bucket) Optional Ice cream machine Optional barbecue grill  Optional Drink machines Optional   High quality car audio(double spea...


 • FOB Çmimi: US $ 9000-12500 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 1Piece / Copë
 • Furnizimi Aftësia: 1000 Copë / copë në muaj
 • Port: QINGDAO
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Faqet Video

  Reagim (2)

  As for competitive selling prices, we believe that you will be searching far and wide for anything that can beat us. We will state with absolute certainty that for such excellent at such charges we are the lowest around for Moving Truck Dining , Box Trailer , Ushqim Koncesionit Trailer , We always concertrating on developing new creative product to meet request from our clients all over the world. Join us and let's make driving safer and funnier together!
  Coffe Shitje Car Detail:

  Bateria Voltage

   

  Motor (kW)

   

  Jashtë Size (mm)

  4100x2000x2450mm

  Ngarkesa maksimale e lejuar

  600kg

  Zona Usage

  6.9M 2

  Business Widow

  te dyja anet

  Driven Distance

   

  çelik + Counertop

  fakultativ

  Multifunksionale sobë me gaz

  fakultativ

  Burner Single (gaz)

  fakultativ

   

  Lavaman (Fauce elektrike + kovë të dyfishtë)

  fakultativ

  Makinë akullore

  fakultativ

  Barbecue vuaj 

  fakultativ

  makina Drink

  fakultativ

   

  makinë me cilësi të lartë audio (folës të dyfishtë)

   

  standard

  fakultativ 

       Mbyllur, Lightbox, Strip LED

   


  800_011800_021800_031800_041800_051800_061

  modele të tjera

  1, automjetet shitjes ushqimore.

  Mund të vendoset në atraksione turistike, qendrat e dëfrim, rrugët plot jetë, tregjet e natës, qendrat tregtare, shkolla, fabrika, rrugë për këmbësorë, zonat e banuara.

  2. Automjetet ekspozitë komerciale.

  Zbatueshme për të shfaqur mallin, kabinete, ofrimit të shprehur, bileta llotarie, pasurive të patundshme dhe ekspozita të tjera komerciale.

  3, fruta dhe perime shitjet e makinave.

  9m2 trup i madh dhe hapësira e magazinimit, të gjitha llojet e frutave dhe perimeve ngarkuar rastësisht; hapur qëndrim kanate ekspozitë, "0" shitje distance. 5 shtresa e raftet raft celular me binarët që mund të shpalosen me një shtytje të vetme.

  4, makinë studio photo.

  Të zbatueshme për studio foto wedding, shërbime të përshtatshme, gozhdë e flokëve, arsimi dhe projekte të tjera komerciale.

  5, RV.

  Zbatueshme për të udhëtuar, kampe, skenik, hotel dhe projekte të tjera të kohës së lirë.

  6 Shporta

  Kjo është vend i vogël, me dy rrota ose katër rrota traktor pa fuqi dhe mund të jetë bërë me porosi dhe multi-qëllim.

  7.Trailer

  Automjeti me rrota për të jetuar apo të udhëtojnë në, sidomos për festat, që përmban shtretër dhe pajisje gatim dhe mund të largohen nga një makinë.

  Shërbimet tona

  Çdo klientët kujdes për shërbimin pas-shitur, kështu që ne jemi:
   1. Machine merr një periudhë të vitit të garancisë.

    2. Fabrika e drejtpërdrejtë të furnizimit: cilësia e besueshme dhe të ofrimit të shpejtë.
   3. Gjatë kohës, Nëse makina të marrë në telashe ne do të ju udhëzojë për t'u marrë me problemet.

   4. Shërbimet Customized

     Ne mund ta rregulloje makinën celular ngrënie përputhje me kërkesat tuaja, të tilla si material, madhësia, ngjyra, bojë, logo, etj

   5. 100% Mbrojtja Pagesa
     Nëse ju paguani me Sigurimin e Ali Tregtisë, nëpërmjet kartës së kreditit ose T / T, ju do të paguani për Alibaba parë, atëherë ne prodhimin dhe të japë, Aliu do të paguajnë për ne vetëm kur ju konfirmoni në kontratën tuaj elektronike që të kanë marrë mallrat, apo Ali do të dërgojë të holla përsëri tek ju.

      Ky është premtimi ynë. Dhe ne jemi në kërkim të një distributori të mirë në vendin tuaj, kështu që problemet e mësipërme do të zgjidhet shumë kohë Dhe ne shpresojmë pas testuar makinën këtu mund të marrë një bashkëpunim të mirë të biznesit.
  5

  Faqet Produkt Guide:
  Ndërtimi i një kamionin e ushqimit të jetë i dobishëm me kosto minimale
  A Social Media aq e rëndësishme për Food Truck suksesit?

  We often persist with the theory "Quality To start with, Prestige Supreme". We are fully committed to delivering our clientele with competitively priced good quality items, prompt delivery and experienced support for Coffe Sale Car, The product will supply to all over the world, such as: Namibia , San Diego , Singapore , We believe that good business relationships will lead to mutual benefits and improvement for both parties. We have established long-term and successful cooperative relationships with many customers through their confidence in our customized services and integrity in doing business. We also enjoy a high reputation through our good performance. Better performance will be expected as our principle of integrity. Devotion and Steadiness will remain as ever.

  High Quality, High Efficiency, Creative and Integrity, worth having long-term cooperation! Looking forward to the future cooperation!
  5 StarsBy Queena from Los Angeles - 2016.09.16 13:44
  This supplier offers high quality but low price products, it is really a nice manufacturer and business partner.
  5 StarsBy Odelette from UAE - 2015.02.08 16:45
  Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  WhatsApp Online Chat !