FAQ - Shandong Gangting Dianche Co.Ltd
 • +8618668915904
 • magic-car-@hotmail.com
  • Pranohet mënyrë mostër?

   Po, mostër është pranuar. Ju mund të vendosni një qëllim gjurmët për të vlerësuar cilësinë e produktit dhe fabrikimit aftësi të parë.

  • Pranohet mënyrë të përshtatur?

   Po, rendi përshtatur është accepted.We janë ODM dhe OEM company.we mund të bëjë makinë accroding kërkesës tuaj.

  • Si në lidhje me ofrimin?

   pas një 50% depozitë -80% (nëse makina është e përshtatur, ju duhet të paguani 80% depozitë, nëse shuma është e vogël, ju duhet të paguani pagesën e plotë), ne do të përgatisë produktet.

  • Sa kohë i afatit të vlefshmërisë së kuotimit?

   Termi vlefshmëria e kuotimit është 30 ditë.

  • Sa kohë i periudhës së garancisë?

   Periudha e Garancisë është një ose dy vjet.

  • A mund të vizitojë fabrikën tuaj?

   Po, sigurisht, ne jemi aq të lumtur në qoftë se ju vizitoni fabrikën tonë.

  • Pas sherbimit te shitjes

   Sipas pajisjet që keni blerë, ne do të diskutojmë më shumë informacion ose teknologji për makinë me ju, edhe ju dërgoj fotografi ose video rreth asaj se si të përdorin dhe të instaloni atë.

  • Si mund të bëni biznesin tonë afatgjatë dhe marrëdhënie të mira?

   1. Ne mbajmë cilësi të mirë dhe çmim konkurrues për të siguruar klientët tanë të përfitojnë; 2. Ne respektojmë çdo konsumatori si mikut tonë dhe ne sinqerisht bëjnë biznes dhe të bëjë miq me ta, nuk ka rëndësi se ku ata vijnë nga.

  WhatsApp Online Chat !