• +8618668915904
 • magic-car-@hotmail.com
 • Rirates e makinës

  Përshkrim i shkurtër:

  Battery  Voltage 72v(6pis battry) Motor(kw) 4.5kw Outside Size(mm) 5000x2000x2370mm Allowed maximum load 1490kg Usage area 9.5m2 Business Widow both sides Driven Distance 100km Stainless steel+Counertop Optional Multifunctional Gas Stove Optional Single Burner(gas) Optional Sink(electric fauce+double bucket) Optional Ice cream machine Optional barbecue grill  Optional Drink machines Optional  High quality ...


 • FOB Çmimi: US $ 9000-12500 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 1Piece / Copë
 • Furnizimi Aftësia: 1000 Copë / copë në muaj
 • Port: QINGDAO
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Faqet Video

  Reagim (2)

  In an effort to provide you advantage and enlarge our business enterprise, we even have inspectors in QC Staff and assure you our greatest provider and item for Shop Food Trailer , Food Kiosk Bar Shporta , Wood Candy Cart , We have been also the appointed OEM manufacturing unit for several worlds' famous merchandise brands. Welcome to contact us for more negotiation and cooperation.
  Rirates i makinës Detail:

  Bateria Voltage

  72v (battry 6pis)

  Motor (kW)

  4.5kw

  Jashtë Size (mm)

  5000x2000x2370mm

  Ngarkesa maksimale e lejuar

  1490kg

  Zona Usage

  9.5 2

  Business Widow

  te dyja anet

  Driven Distance

  100 km

  çelik + Counertop

  fakultativ

  Multifunksionale sobë me gaz

  fakultativ

  Burner Single (gaz)

  fakultativ

  Lavaman (Fauce elektrike + kovë të dyfishtë)

  fakultativ

  Makinë akullore

  fakultativ

  Barbecue vuaj 

  fakultativ

  makina Drink

  fakultativ

   makinë me cilësi të lartë audio (folës të dyfishtë)

  standard

  fakultativ 

       Mbyllur, Lightbox, Strip LED 

  内 页 800_011内 页 800_021内 页 800_031内 页 800_041内 页 800_051

  modele të tjera

  1, automjetet shitjes ushqimore.

  Mund të vendoset në atraksione turistike, qendrat e dëfrim, rrugët plot jetë, tregjet e natës, qendrat tregtare, shkolla, fabrika, rrugë për këmbësorë, zonat e banuara.

  2. Automjetet ekspozitë komerciale.

  Zbatueshme për të shfaqur mallin, kabinete, ofrimit të shprehur, bileta llotarie, pasurive të patundshme dhe ekspozita të tjera komerciale.

  3, fruta dhe perime shitjet e makinave.

  9m2 trup i madh dhe hapësira e magazinimit, të gjitha llojet e frutave dhe perimeve ngarkuar rastësisht; hapur qëndrim kanate ekspozitë, "0" shitje distance. 5 shtresa e raftet raft celular me binarët që mund të shpalosen me një shtytje të vetme.

  4, makinë studio photo.

  Të zbatueshme për studio foto wedding, shërbime të përshtatshme, gozhdë e flokëve, arsimi dhe projekte të tjera komerciale.

  5, RV.

  Zbatueshme për të udhëtuar, kampe, skenik, hotel dhe projekte të tjera të kohës së lirë.

  6 Shporta

  Kjo është vend i vogël, me dy rrota ose katër rrota traktor pa fuqi dhe mund të jetë bërë me porosi dhe multi-qëllim.

  7.Trailer

  Automjeti me rrota për të jetuar apo të udhëtojnë në, sidomos për festat, që përmban shtretër dhe pajisje gatim dhe mund të largohen nga një makinë.

  Shërbimet tona

  Çdo klientët kujdes për shërbimin pas-shitur, kështu që ne jemi:
   1. Machine merr një periudhë të vitit të garancisë.

    2. Fabrika e drejtpërdrejtë të furnizimit: cilësia e besueshme dhe të ofrimit të shpejtë.
   3. Gjatë kohës, Nëse makina të marrë në telashe ne do të ju udhëzojë për t'u marrë me problemet.

   4. Shërbimet Customized

     Ne mund ta rregulloje makinën celular ngrënie përputhje me kërkesat tuaja, të tilla si material, madhësia, ngjyra, bojë, logo, etj

   5. 100% Mbrojtja Pagesa
     Nëse ju paguani me Sigurimin e Ali Tregtisë, nëpërmjet kartës së kreditit ose T / T, ju do të paguani për Alibaba parë, atëherë ne prodhimin dhe të japë, Aliu do të paguajnë për ne vetëm kur ju konfirmoni në kontratën tuaj elektronike që të kanë marrë mallrat, apo Ali do të dërgojë të holla përsëri tek ju.

      Ky është premtimi ynë. Dhe ne jemi në kërkim të një distributori të mirë në vendin tuaj, kështu që problemet e mësipërme do të zgjidhet shumë kohë Dhe ne shpresojmë pas testuar makinën këtu mund të marrë një bashkëpunim të mirë të biznesit.

  qq

  Faqet Produkt Guide:
  Ndërtimi i një kamionin e ushqimit të jetë i dobishëm me kosto minimale
  A Social Media aq e rëndësishme për Food Truck suksesit?

  Our firm aims to operating faithfully, serving to all of our shoppers , and working in new technology and new machine consistently for Rirates Of The Car, The product will supply to all over the world, such as: Mecca , Bogota , Namibia , Actually need to any of those objects be of interest to you, make sure you allow us to know. We'll be delighted to present you a quotation on receipt of one's comprehensive specs. We've our individual specialist R&D enginners to meet any of the requriements, We look forward to receiving your enquires soon and hope to have the chance to work together with you inside the future. Welcome to take a look at our organization.

  High production efficiency and good product quality, fast delivery and completed after-sale protection, a right choice, a best choice.
  5 StarsBy Karl from Belgium - 2015.12.28 15:18
  Products and services are very good, our leader is very satisfied with this procurement, it is better than we expected,
  5 StarsBy Octavia from Brunei - 2015.06.03 10:17
  Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  WhatsApp Online Chat !